Załóż bloga Zaloguj sięBravo fun and life

Czy oni chcą mieć żony??? (Tokio Hotel)

mambatka | 13 Styczeń, 2009 14:11

Noo... tak! Przynajmniej Bill. W jednym z wywiadów powiedział:

-Tak, szukam tej miłości, z którą chcę spędzić resztę swojego życia. Kolejka zaczyna się powoli ustawiać... Ale jeszcze nic nie jest pewne!!!

Miejmy nadzieję, że fanki się nie zagrążą w tym. Tom (jego brat bliźniak) jest całkiem innego zdania. Jest wielkim podrywaczem:

-Wiadomo: kiedyś się ożenię, ale jeszcze zawcześnie. Trzeba korzystać z życia! Bill jest wielkim romantykiem, a ja podrywaczem ;)

George i Gustav jeszcze nie szukają tej jedynej. A jeśli cały zespół miałby mieć żony? A fanki by znienawidziły ich żony?

-To by znienawidziały nas! - mówi Bill.    

 

                                                                                                                                             

Hit tego roku!

mambatka | 13 Styczeń, 2009 08:14

Głosuj na hit tego roku w komętarzach:

Britney Spears - Cirkus

Kate Perry - Hot and Cold

Beonce - I if were a boy

Alex C. ft. Yess - Doktorspiele

Jonas Brothers - Burning up

Linkin Park - Given up

RBD - Rebelde

Enrique Iglesias - Away

Sokół ft. Pono - W aucie

Cherish - Killa

Tokio Hotel - Ready, Set, Go!

Życzę miłej zabawy przy wyborze! - mambatkaTongue out

Głosuj!!!

 

Wieli powrót Britney Spears!

mambatka | 13 Styczeń, 2009 08:01

Brit po odebraniu praw rodzicielskich przez jej byłego męża załamała się. Poszła do fryzjera i kazała pani obciąć ją na łyso. Fryzjerka odmówiła po czym Brit sama złapała golarkę i sama to zrobiła. Salon, w którym Bryśka się scięła wystawił na aukcję internetową pukiel jej włosów, zarobił na tym sporo kasy! Jednak wracamy do Britney. W teledysku do "Gimy more"  podobno ma czarną... PERUKĘ. W teledysku do "Break the ice" wystąpiła jako postać rysunkowa (było z nią tak źle). Aż w końcu wyszła z wszystkich nałogów i powróciła w wielkiem stylu z piosenkami "Womenizer" i "Cirkus". Zrobiła to dla synków... Tak trzymać Bryśka! - mambatkaTongue out

Brit - to chyba wszyscy wiedzą!

O nich... ogólnie (JONAS BROTHERS)

mambatka | 13 Styczeń, 2009 07:55

 • Joseph Adam "Joe" Jonas (znany również jako DJ Danger/Danger) (ur. 15 sierpnia 1989) – śpiew, tamburyno, gitara w piosence "A Little Bit Longer". Joe jest środkowym z braci Jonas. Początkowo nie chciał zostać piosenkarzem i chciał zostać aktorem komediowym.
Podczas występu na American Music Awards w 2007 roku Joe potknął się i upadł na rozbite szkło podczas przedstawiania piosenki S.O.S. Zaśpiewał cała piosenkę ze skaleczoną dłonią i kolanem.

Kevin,Joe i Nick mają jeszcze młodszego brata Franklina Nathaniela "Frankiego" Jonasa (ur. 28.09.2000), znanego także jako Bonus Jonas. Frankie chciał początkowo dołączyć do zespołu, ale później postanowił założyć własny. Napisał już nawet piosenkę "Monster Claw", którą Joe śpiewał podczas próby dźwięku. - mambatkaTongue out

 

Trochę o RBD

mambatka | 13 Styczeń, 2009 07:41

Niedawno, (29 grudnia 2008r.) ukazała się nawa seria seerialu "Rebelde" (Zbuntowani). W zespole pojawiły się wątpliwości... Czy Alfonso zagra solowo? Anahi liderką całego zespołu? Dulce naśladuję Shakirę? Ale na te wszystkie pytania są jasne odpowiedzi: Alfonso w przyszłości chce rozwinąć swoją karierę solową... W PRZYSZŁOŚCI! Anahi wcale nie chce zostać liderką zespołu. Po prostu chciałaby bardziej się ongarzować w życie Zespołu! Dulce NIE NAŚLADUJE SHAKIRY. Lubi jej styl i chciałabybyć taka jak ona. Bierze przykład z rozpolonej Shakiry. Inni twierdzą, że to przez Alfonso zespół miał się rozpaść... To bujdy! Zespół miał się rozpaść przez ich twórców "Televisa", ale to jeszcze nie jest potwierdzone!!!  Życzę powodzenia zespołowi!!! - mambatkaTongue out

Zespół RBD. (patrz na górę)

Kim jestem?

mambatka

mambatka to ja. Będę pisać wiele rzeczy na moim blogu. Skąd nazwa? Bravo fun- od gazety. and life- to ciekawostki z życia od zaraz!

kalendarz

 • « Styczeń 2009 »
  Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  

szukaj


ostatnio...

archiwum

Kategorie

Syndicate

  RSS 0.90 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 0.3

TagiRANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.